Opstellen/actualiseren Aankoop- en verkoopplan
Werkproces
Kennismodel
Type: Werkproces
Soort: Sturend
ArchiMate
- Elementtype
- BusinessProcess
- Element-id
- Id-07333160-6873-6097-3e56-28b875a691b9
- ArchiMate-model
- CORA 4.3.3
- Bron
- CORA 4.0
Opstellen/actualiseren Aankoop- en verkoopplan
Schets
Opstellen/actualiseren Aankoop- en verkoopplan is het werkproces waarin de tekorten/overschotten van de vastgoedportefeuille ten opzictte van de wensportefeuille worden bepaald en plannen wodren uitgewerkt om die tekorten/overschotten middels verwerving respctievelijk vervreemding gerealiseerd worden.
Toelichting figuur
- Het proces en de te leveren bedrijfsservice staan centraal.
- De kPi's en risico's staan altijd boven het werkproces/bedrijfsservice ingetekend, de objecten en applicatieservices staan onder het werkproces/bedrijfsservice ingetekend.
Elementen
- Aankoop- en verkoopplan (Bedrijfsservice)
- Actualisering ... beleid uitgevoerd (Gebeurtenis)
- Afstemmen aankoop- en verkoopplan met voorkeurscenario (Processtap)
- Geactualiseerde facetbeleidsplannen (Gebeurtenis)
- Opstellen/actualiseren Aankoop- en verkoopplan (Werkproces, Opstellen/actualiseren Aankoop- en verkoopplan is het werkproces waarin de tekorten/overschotten van de vastgoedportefeuille ten opzictte van de wensportefeuille worden bepaald en plannen wodren uitgewerkt om die tekorten/overschotten middels verwerving respctievelijk vervreemding gerealiseerd worden.)
- Processtap (Processtap, Deze processtap is slechts visueel weergegeven maar dient tzt vervangen te worden door een unieke processtap of kan komen te vervallen als blijkt dat het proces minder processtappen bevat dan thans weergegeven.)
Gerelateerde views
- 003b Opstellen beleidsplannen (Bedrijfsproces)
- 003b Opstellen/actualiseren Aankoop- en verkoopplan (Werkproces)
- Opstellen/actualiseren portefeuilleplan (Procesketen)
- Procesmodel incl werkprocessen
- Vastgoedsturing (Stuurscenario)
Relaties
- Opstellen/actualiseren Aankoop- en verkoopplan realiseert Aankoop- en verkoopplan (RealizationRelationship)
- Opstellen/actualiseren Aankoop- en verkoopplan aggregeert Afstemmen aankoop- en verkoopplan met voorkeurscenario (AggregationRelationship)
- Opstellen/actualiseren Aankoop- en verkoopplan leidt tot Geactualiseerde facetbeleidsplannen (TriggeringRelationship)
- Simuleren geactualiseerde vastgoedbeheer en -investeringsplannen is gerelateerd aan Opstellen/actualiseren Aankoop- en verkoopplan (AssociationRelationship)
- Opstellen/actualiseren beleidsplannen aggregeert Opstellen/actualiseren Aankoop- en verkoopplan (AggregationRelationship)
- Actualisering ... beleid uitgevoerd leidt tot Opstellen/actualiseren Aankoop- en verkoopplan (TriggeringRelationship)
- Effect geactualiseerde facetbeleidsplannen doorgerekend is gerelateerd aan Opstellen/actualiseren Aankoop- en verkoopplan (AssociationRelationship)